Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Jak znaleźć cennik ubezpieczeń turystycznych?

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy planują wyjechać do polskich miejscowości turystycznych, część z nas marzy o wylegiwaniu się na europejskich plażach, a pozostali rozmyślają o spędzeniu urlopu na innych kontynentach. Wraz z dopinaniem wszystkich niezbędnych formalności na ostatni guzik, powinniśmy również pamiętać o kupnie ubezpieczenia turystycznego.

 

jakie_ubezpieczenie_turystyczne

 

W tym artykule przybliżymy wam ceny polis turystycznych niektórych towarzystw ubezpieczeniowych. Pamiętajcie, że ubezpieczenie turystyczne to priorytet do wykupienia przed waszym planowanym wyjazdem.

 

 

Co powinno zawierać ubezpieczenie turystyczne?

 

Gdziekolwiek jedziecie, nawet jeśli planujecie wyjechać nad polskie morze, powinniście mieć wykupioną dodatkową polisę, która pomoże w trakcie niesprzyjających okoliczności. Kompleksowe ubezpieczenie turystyczne powinno obejmować:

 

Koszty Leczenia

 

Gwarantuje pokrycie kosztów związanych z opieką medyczną w razie nagłego zachorowania lub wypadku.

Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków

 

Zapewnia wypłatę świadczeń w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczonego lub jego śmierci.

Odpowiedzialność Cywilną

 

W razie wyrządzenia szkody osobie trzeciej przez ubezpieczonego, towarzystwo wypłaci odszkodowanie pokrzywdzonemu.

Assistance

 

Zapewnia wsparcie techniczne oraz informacyjne, a także pomoc podczas podróży.

Ubezpieczenie bagażu

 

Gwarantuje odszkodowanie w razie uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży bagażu.

Ubezpieczenie sprzętu sportowego

 

Jeśli sprzęt sportowy ulegnie uszkodzeniu, zniszczeniu lub kradzieży, ubezpieczyciel podejmie się wypłacenia odszkodowania.

 

Wykup swoje ubezpieczenie!

 

 

Ubezpieczenie turystyczne - cena polis na wyjazd 

Dzięki porównywarce na naszej stronie jesteście w stanie szybko poznać ceny ubezpieczeń różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Jeżeli chodzi o ubezpieczenie turystyczne pzu cena takiej polisy jest bardzo podobna do cen usług innych popularnych ubezpieczycieli. Poniżej przedstawiamy ceny za 7-dniowy wyjazd do Hiszpanii. Np. w towarzystwie Warta ubezpieczenie turystyczne obejmuje cenę na poziomie 40 – 70 zł.

 

 

ile_kosztuje_ubezpieczenie_do_hiszpanii*stan cen na dzień 15.03.2017

 

W PZU ubezpieczenie turystyczne cena nie jest wygórowana i jest to stosunkowo mały koszt w całościowym wydatku na wakacje. Warto zastanowić się nad dodatkowymi opcjami, które mogą okazać się bardzo pomocne dla waszego portfela. Jeśli macie zamiar uprawiać sport na wakacjach, to powinniście zastanowić się nad ubezpieczeniem sprzętu sportowego oraz ratownictwa górskiego. Dzisiejsze oferty towarzystw ubezpieczeniowych odpowiadają niemalże każdemu wyjazdowi – nieważne, czy będziecie opalać się z na plaży, jeździć na rowerze czy zjeżdżać ze szczytów gór. Ubezpieczenie może objąć swoją ochroną każdy wasz wybór. Pozostaje tylko wykupić polisę turystyczną.

 

ubezpieczenie_turystyczne

 

Redakcja rankingubezpieczenturystycznych.pl