Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
o nas

O rankingu

 

Ranking ubezpieczeń turystycznych powstał z myślą o każdej osobie, wybierającej się w zagraniczną podróż, by pomóc w znalezieniu najlepszego ubezpieczenia turystycznego. Dzięki intuicyjnemu zestawieniu w łatwy sposób możemy porównać najważniejsze na polskim rynku oferty ubezpieczeń turystycznych towarzystw: Warta, Signal Iduna, Aviva, Europa, PZU, Allianz, Generali, AXA oraz dostępnego wyłącznie u nas Ihi Bupa.

 

W rankingu uwzględniono najwyższe możliwe sumy ubezpieczenia kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej, bagażu podróżnego oraz dostępność pakietu Assistance. Pozycje rankingowe zostały określone na podstawie kilku czynników:

  1. Dostępne sumy ubezpieczenia

  2. Cena polisy

  3. Ocena klientów

Co znajdziesz w rankingu?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów ds. ubezpieczeń turystycznych, mogliśmy stworzyć ranking, który w pełni sprosta oczekiwaniom klientów i w prosty sposób pozwoli na zakup wybranego ubezpieczenia. Rankingubezpieczeńturystycznych.pl to nie tylko porównanie produktów, ale również wiedza w postaci aktualnych poradników i odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Dzięki poradnikom dowiesz się, co powinno zawierać ubezpieczenie turystyczne oraz na co zwrócić uwagę przy jego zakupie.

Kim jesteśmy?

Ranking wspierany jest przez portal polisaturystyczna.pl, należący do Ubezpieczeń Online.pl – jednej z największych multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce. Firma działa od 2006 roku i od tego czasu nieustannie pracuje nad poprawą funkcjonalności sprzedaży ubezpieczeń przez internet. W dobie nieograniczonego dostępu do sieci to właśnie tutaj skupia się uwaga podróżujących.

 

 

Opinie naszych klientów

Zdecydowanie polecam. Nie dość, że w szybki sposób mogę porównać oferty kilku Towarzystw to jeszcze skorzystałam z promocji.

Magdalena Polańska

Łatwo, szybko i oszczędnie. Takie usługi zawsze będę polecał.

 

Marek Waszko

Pierwszy raz potrzebowałam polisy na wyjazd i ta porównywarka ułatwiła mi zakup. Okazało się to bardzo proste.

Marta Kamińska