Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Jakie ubezpieczenie turystyczne do Tajlandii?

Ocena: 3.00 - liczba głosów 2

Dziękujemy za oddanie głosu

Tajlandia to kraj pełen kontrastów – możesz w nim spędzić spokojny urlop w kontakcie z naturą lub bawić się na szalonych imprezach u wybrzeży pięknych wysp. Posiadanie ubezpieczenia turystycznego jest tak samo ważne, jak spakowanie do walizki stroju kąpielowego.

 

polisa turystyczna do Tajlandii

 

Ubezpieczenie turystyczne do Tajlandii możesz kupić w kilka minut przez Internet, ale jak znaleźć odpowiednią polisę? Poniżej odpowiemy na to i inne pytania.

 

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne do Tajlandii

 

Podstawowa część polisy turystycznej do Tajlandii zawiera ubezpieczenie kosztów leczenia, asssistance oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Te trzy usługi tworzą integralną część ubezpieczenia turystycznego, które powinniśmy wykupić na wyjazd do tego azjatyckiego kraju. Na czym polegają powyższe usługi?

 

    Sprawdź ceny polis turystycznych!

Koszty leczenia

Jeśli będziesz musiał skorzystać z opieki zdrowotnej w Tajlandii, towarzystwo ubezpieczeniowe podejmie się opłacenia rachunków wystawionych przez placówkę medyczną. Warto tutaj zaznaczyć, że im większą sumę ubezpieczenia KL wybierzemy, tym większy zakres ubezpieczenia nas obejmie. Rekomendujemy dla wyjeżdżających do Tajlandii wybrać minimum 40 000 EUR sumy ubezpieczania kosztów leczenia.

Assistance

Dzięki usłudze assistance możemy w każdej chwili skontaktować się z towarzystwem ubezpieczeniowym oraz poprosić o informację lub zorganizowanie pomocy.

Następstwa nieszczęśliwych wypadków

Podczas podróży jesteśmy narażeni na różnego typu niebezpieczeństwa, mogą one skutkować trwałym uszczerbkiem na zdrowiu lub nawet śmiercią osoby ubezpieczonej. Dzięki NNW zabezpieczymy finanse naszych najbliższych w razie najgorszego scenariusza.

 

Jak wspominaliśmy, wyżej wymienione usługi to podstawa polisy turystycznej. Pełnowartościowe ubezpieczenie turystyczne na wyjazd do Tajlandii musi również posiadać dodatkowe cechy, które obejmą ochroną jeszcze większy zakres.

 

Rozszerzone ubezpieczenie turystyczne do Tajlandii

 

Oprócz podstawowej ochrony powinniśmy wykupić dodatkowe usługi, które zwiększą zakres naszej ochrony.

Odpowiedzialność cywilna

Przedmiotem ubezpieczenia będzie nasza odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym. Co oznacza, że jeśli wyrządzimy szkodę osobową lub rzeczową osobie trzeciej, ubezpieczyciel podejmie się wypłacenia odszkodowania dla poszkodowanego.

Ubezpieczenie bagażu lub sprzętu sportowego

W trakcie podróży nasze mienie jest narażone na różnego rodzaju sytuacje takie, jak uszkodzenie, zniszczenie lub kradzież. Warto zastanowić się nad ubezpieczeniem konsekwencji takich okoliczności.

 

ubezpieczenie do Tajlandii

Jaki jest koszt ubezpieczenia do Tajlandii?

 

Cena polisy turystycznej na 14-dniowy wyjazd dla dorosłej osoby waha się od 90 zł do 190 zł. Koszt polisy jest zależny m.in. od wysokości sumy ubezpieczenia oraz zakresu, w tym umów dodatkowych. Dzięki porównywarce ubezpieczeń turystycznych jesteś w stanie znaleźć szczegóły takich ubezpieczeń, poznać dokładnie ceny takich polis oraz kupić usługę, którą wybrałeś. Pamiętaj, że bez ubezpieczenia turystycznego możesz wrócić po wakacyjnych wojażach z wielkim długiem.

Redakcja rankingubezpieczenturystycznych.pl