Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Najtańsze ubezpieczenie turystyczne znajdziesz w Internecie

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjnych wojaży. Coraz częściej słyszysz o urlopowych planach z ust swoich znajomych. Zapewne masz już wybrany kierunek, gdzie spędzisz swój wypoczynek. Jednak należy też się zastanowić nad wykupieniem polisy turystycznej. Cena ubezpieczenia? Nie jest tak wysoka, jakby ci się mogło wydawać. To tak naprawdę mały procent, który pochłonie twój wakacyjny budżet.


najtansze_ubezpieczenie_turystyczne

 

Najtańsze ubezpieczenie turystyczne online? Znalezienie takiej polisy to kwestia kilku minut. Zobacz, w jaki sposób je wykupić.

 

Znajdź najtańsze ubezpieczenie!

 

Co zawiera w sobie najtańsze ubezpieczenie turystyczne?

 

Najtańsze ubezpieczenie turystyczne zawiera w sobie:

  • Koszty Leczenia - Ubezpieczenie to chroni ubezpieczonego przed kosztami związanymi z niezbędnym leczeniem podczas wyjazdu. Ubezpieczyciel podejmuje się zwrotu kosztów za udokumentowaną pomoc medyczną.
  • Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków - Przedmiotem ubezpieczenia podlega zdrowie i życie ubezpieczonego. Ubezpieczyciel podejmuje się wypłacenia świadczeń w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci ubezpieczonego.

 

Jest to podstawa, która będzie zawarta w najprostszym ubezpieczeniu turystycznym. Polecamy jednak zapoznać się z dodatkowymi usługami, które mogą podnieść nieco cenę polisy, ale na pewno zapewnią ci bezpieczeństwo w nieprzewidzianych sytuacjach. Wyobraź sobie, że podczas pobytu w hotelu uszkodziłeś telefon, znajdujący się w pokoju. Bez dodatkowych usług w polisie sam poniesiesz koszty odszkodowania, wykupując OC jako dodatek do polisy turystycznej, ubezpieczyciel zajmie się wypłaceniem środków poszkodowanemu, a twój portfel pozostanie nietknięty.

 

Gdzie kupię najtańsze ubezpieczenie turystyczne?

 

Na naszej stronie znajduje się ranking najtańszych ubezpieczeń turystycznych. Pomoże ci on poznać, które ubezpieczenie turystyczne najtańsze będzie dla twojego portfela. W szybki i prosty sposób możesz wykupić swoją polisę turystyczną online bez zbędnych formalności i tracenia twojego cennego czasu.

 

1 krok

Wypełnij formularz – dzięki twoim odpowiedziom dot. ciebie i twojego wyjazdu nasza porównywarka będzie w stanie znaleźć i przypasować odpowiednie oferty towarzystw ubezpieczeniowych.

2 krok

Przeanalizuj oferty – masz nieograniczoną ilość czasu, by zapoznać się z proponowanymi usługami najpopularniejszych ubezpieczycieli na polskim rynku.

3 krok

Podejmij decyzję – wybierz ofertę, która najbardziej odpowiada twoim wymaganiom.

4 krok

Zapłać za ubezpieczenie turystyczne – płatność dokonywana jest w systemie transakcyjnym. Po zaksięgowaniu wpłaty na twój e-mail zostanie wysłana polisa.

 

 

Sam widzisz, że proces wykupienia polisy turystycznej jest naprawdę prosty i przyjazny. Bez odpowiednio dobranego ubezpieczenia twój wyjazd może okazać się bardzo drogim wydatkiem, choć na samym początku miał taki nie być. Nie pozwól na to i wykup polisę przed planowanym wyjazdem.

 

 

https://kalkulator.polisaturystyczna.pl/

Redakcja rankingubezpieczenturystycznych.pl